Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    2011 - Nepal, Indie    Hampi

Hampi

Indie, Hampi

Dzisiaj zwiedziliśmy ruiny i obiekty leżące w dalszej odległości od wioski. Podwoził nas chłopak z tuk-tukiem (autorikszą) (400Rp za cały dzień). Dało to nam obraz wielkości i bogactwa tego starożytnego miasta. Wieczorem przeprawiliśmy się przez rzekę i zjedliśmy obiad w restauracyjce z widokiem na rzekę i naszą stronę. Przeprawa sama w sobie była atrakcją. Łódź mocno przeładowana. Z powrotem facet załadował nawet motocykl. Pogoda od kilku dni się zmieniła. Właściciel hotelu powiedział, że nadchodzi cyklon. Objawem tego są częste niewielkie opady deszczu, zachmurzenie, a temperatura jest przyjemna 25 - 30 stopni. W nocy podobnie.

bogucha
bogucha - 2011-11-27 17:52
Jak nadciąga cyklon to super. Jestem ciekawy Waszych wrażeń po nim. Wczoraj w Słupsku cyklon zdmuchnął już AZS!

pepin:)
pepin:) - 2011-11-28 08:24
Cudne miejsce! Miesiąc leżakowania na gorącym piachu oddałabym za jeden dzień w Hampi.
Zazdraszczam mooocno!
Polacy zmietli amerykanów w PŚ 3:0 :)
Macham

lasoccy
lasoccy - 2011-11-28 15:35
O cyklonie facet powiedział mniej więcej tak jak się mówi u nas "jutro będzie padał mały deszczyk". Uspokoiło to nas, za dwa trzy dni ma on przejść.
A do Słupska cyklon nadejdzie jak ja przyjadę. Z Czarnymi to wypadek przy pracy, sędziowie przekupni. Kibicujemy Polakom.

11.11.2022 - 17.12.2022

04.10.2022 - 11.10.2022