Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    2012 - Hong Kong, Filipiny    Port Burton - dz.1

Port Burton - dz.1

Filipiny
Filipiny, Port Burton

PO pięciogodzinnej jeździe różnymi drogami, w większości szutrowymi i czasami błotnistymi, dotarliśmy do Port Burton. Miasteczka tego nie ma na mapach. Jest tu ładna plaża, parę ośrodków noclegowych i mała osada. Dużo spokojniej i przyjemniej niż w El Nido. Na pierwszy nocleg mamy pokój z łazienką, ale zaraz znaleźliśmy na pozostałe trzy noclegi ładny domek przy plaży. Pogoda trochę w kratkę, ciepło ale często popaduje deszcz. Planujemy słodkie lenistwo przez kolejne trzy dni. 6 lutego płyniemy na wyspę Cacnipa na kolejne 4 dni lenistwa i snoorkowania. Będzie teraz przerwa z dostępem do internetu, ale też niewiele się będzie działo :).

azjatycki
azjatycki - 2012-02-02 12:25
Akurat na Cacnipie ze snorkowaniem jest średnio, bo rafa zniszczona, a właściwie prawie jej nie ma. Trochę rybek pływa, ale bez rewelacji. Podobno kiedyś było inaczej. Piszę, żebyście się nie nastawiali na snorkowanie tam za bardzo, bo się rozczarujecie ;] Jak lubicie podwodne życie to polecam Apo Island koło Negros

pepin :)
pepin :) - 2012-02-04 16:39
Heniuta, ty dalej na tym leżaku zalegasz????!!!
A ptaki w ogródku tłuką w pusty karmnik! Pucek tłumaczy im cierpliwie, że wy mocno zajęci jesteście.....nic to nie skutkuje, tłuką nieustannie.
Cudnie macie laseczki! To ciepełko, luzik i perspektywa poznawania nowych miejsc, ludzi, smaków, robaków i czego tam jeszcze... :)
Bawcie się dobrze. Sezonu narciarskiego ino nie przegapcie! Ściskam

11.11.2022 - 17.12.2022