Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    2011 - Nepal, Indie    Hampi

Hampi

Indie, Hampi

Wróciliśmy do hotelu ok. 17.00 zmęczeni i głodni.

Jutro wyruszamy o 16 autorikszą do Hospet, tam łapiemy pociąg do Hubli, a tam nocny pociąg na Goa.

MM
MM - 2011-11-28 16:49
Wczoraj na Travel zwiedzali południowe Indie luksusowym pociągiem, między innymi "zdobyte" przez Was miejscowości. Super było po Waszych zdjęciach i komentarzach zobaczyć to jeszcze raz. Ciekawa będzie Goa, perła orientu, jak mówili kraina plaż i kościołów (katolickich?!). Po naszym nocnym tajfunie była dzisaj słoneczna pogoda, stosunkowo ciepło jak na tę porę roku, ok 8stC.Pozdrowionka

geminus
geminus - 2011-11-28 21:25
Ciekawe gdzie jedziecie na Goa ? Ja bylem w Palolem i bylo niezle poza tym ze troche za duzo ruskich. Ceny "srodkow dezynfekujacych" rewelacyjne. Piwko po 50 a lyskacz Bag Piper ok. 60 rupieci. Polecam mlodego rekina z rusztu. Rewelacja ! Pozdrawiam.

Vincente
Vincente - 2011-11-29 14:09
pędzicie w strasznym tempie na wszystkim co ma kółka...jednak ostatnie zdjęcia są pełne uśmiechu na twarzach i tak trzymać!!!Zaciekawiły nas zdjęcia spustoszeń po tsunami ,"KURANDA", oraz bajkowe świątynie z niesamowitymi rzeżbami/przepych i bida - ludzie są durni../ Wytrzymajcie do końca w dobrej kondycji, pozdrawiamy!

andrzejw
andrzejw - 2011-11-29 14:37
Też podziwiam Waszą kondychę...Ale cóż,jesteście młodzi !
Kilka dni tu nie zaglądałem(bo byłem wyjechany),a Wy tu strasznie podgoniliście !!! ;-)
W nawiązaniu do jednego z wcześniejszych wpisów - coś Wam jeszcze zostanie tam do oglądania na następną wizytę? ;-)
Życzę miłego odpoczynku w Goa lub okolicy - znam tylko niestety ze słyszenia ;-)
Trzymajcie się.

lasoccy
lasoccy - 2011-12-01 13:11
Jesteśmy w Agondzie, trochę na północ od Paloem. Spokojniej, ale o rekina (o którym też słyszeliśmy) trudniej. "Środki dezynfekujące" droższe :((, ale i tak tanio. Na zwiedzanie Old Goa (zabytki, kościoły itp) wybierzemy się pojutrze. Za chwilę zdjęcia.

11.11.2022 - 17.12.2022

04.10.2022 - 11.10.2022