Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    Dominikana - styczeń /luty 2022    Las Terrenas - plaże
2022

Las Terrenas - plaże

Dominikana
Dominikana, Las Terrenas

Dwa dni spędziliśmy na plażach w Las Terrenas. Nie ma tutaj dużych resortów, za to sporo małych hoteli i prywatnych posiadłości.
Plaża w samym mieście jest bardzo ładna i otoczenie w miarę uporządkowane. Sporo knajpek wzdłuż promenady i na samej plaży.
Trochę dalej od plaży, w mieście, to już "kongo" - tłok, hałas, setki skuterów, samochodów, korki na ulicach, dużo sklepów, restauracji itp.
Drugi dzień spędziliśmy na Playa Bonita. Też ładna, ale chyba ładniejsza ta w mieście.
Pogoda jest zmienna. Potrafi się zachmurzyć i popadać, a po 15 min pełne słońce. Ciekawe, że jak zaczyna padać to dużo ludzi wchodzi do wody i tam przeczekuje deszcz. Jest tam cieplej :).

Vincente
Vincente - 2022-02-13 21:12
Cześć! Oglądamy te piękne ciepłe obrazki i z utęsknieniem patrzymy w kalendarz kiedy przyjdzie lato do nas. Zwiedzacie ciekawe miejsca i trochę przypomina nam to Kubę... Rum pewnie dobry i zdrowy... Mało dajecie zdjęć z tubylcami ,może to więcej turystów niż autochtonów? Czekamy na Was i pozdrawiamy .WiJ

11.11.2022 - 17.12.2022

04.10.2022 - 11.10.2022