Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    Panama, Kostaryka - luty 2019    Panama City
2019

Panama City

Panama
Panama, Panama City

Po długiej podróży przez Szczecin, Berlin, Istambuł i Bogotę dotarliśmy w końcu do Panamy.
Cała podróż trwała 36 godzin, dzięki przesunięciu czasowym dotarliśmy na miejsce w środku dnia.
Lot w miarę spokojny, a Turkish Airlines potwierdziły swoja wysoką pozycję wśród linii lotniczych.
Wygodne siedzenia, dobre jedzenie (i picie :)), rozrywka,.
Drobiazgi higieniczne dla każdego pasażera, a dla dzieci książeczki i zabawki.
Jedynym nieprzyjemnym momentem było kołowanie do startu w Bogocie i skierowanie samoloty na boczny tor bo coś się przegrzało:(. Czekaliśmy ok 20 minut (i chyba się ochłodziło :)) i bez przeszkód wystartowaliśmy, a co najważniejsze wylądowaliśmy w Panamie.
Już podczas podchodzenia do lądowanie widać było charakterystyczny las smukłych wieżowców w Panama City.
Ponieważ mieliśmy bezpłatny transfer do hotelu to szybko dotarliśmy na miejsce i po kąpieli było nas stać na nadrobienie zaległości we śnie:).

Przyjaciele
Przyjaciele - 2019-02-01 12:39
Nareszcie czekaliśmy na Wasze info !!!! Będziemy śledzić zmagania turystyczne Powodzenia i

11.11.2022 - 17.12.2022

04.10.2022 - 11.10.2022