Geoblog.pl    lasoccy    Podróże    2011 - Nepal, Indie    Verkala

Verkala

Indie, Verkala

Kolejny relaksowy dzień. Dzisiaj poszliśmy na drugą plażę, ale nas rozczarowała. Brudniejsza, więcej Ruskich i lokalesów. Tak że zostaniemy przy swojej. Wydarzeniem dnia był spacer do wioski i kupno owoców na straganie. Przy plaży nie ma żadnych straganów, chyba żeby nie robić konkurencji knajpom, gdzie można oczywiście zamówić sałatki owocowe ( w cenie dużo wyższej). Pyszne ananasy w cenie ok. 2 zł. Później można było poobserwować zachód słońca. Na kolację już jedna porcja ryby. Wczoraj, dwiema porcjami, nafutrowaliśmy się jak "głupie" :)).

pepin :))))
pepin :)))) - 2011-11-17 09:28
No już chyba w dupkach się wam poprzewracało! NASZA plaża! A sio do tubylców!
Janek, zerknij please do mailowej skrzynki.
Super,ze można wam pouprzykrzać trochę życie
z oddali. Miłego dnia.

jazz
jazz - 2011-11-17 09:42
Czy wpis powyższy odnośnie - naszej plaży - ma dotyczyć miejsca, gdzie będziemy przyjeżdżać do Was na wakacje?
Ja i moja reszta jesteśmy na TAK !!
Indie, smaki, zapachy, kurz, słońce, dzieci, ludzie !
Youł !
U nas nuda, kierownik wyjechał .
Całuję Was na dzisiaj i czekam na opowieści .
Bo dzień zaczyna się od Geoblog Lasoccy - ha,ha .baj

jazz
jazz - 2011-11-17 10:40
Do czytaczy - organizuję FanClubGeoLas .
Może wymyślimy spotkania podróżnicze ?
Każdy z nas gdzieś w świecie był .
Każdy ma na pewno zdjęcia, filmy ?
Czas zacząć wspominać ?
Oczywiście poczekamy jak kierownictwo wróci .

lasoccy
lasoccy - 2011-11-17 15:09
Aniu, jak zwykle masz super pomysł, Fanclub Geolas - jesteśmy za. Pierwsze spotkanie jutro Verkala na plaży godz. 10.00 :))
A tak poważniej to po naszym powrocie zapraszamy na pogaduchy.
Całuski

andrzejw
andrzejw - 2011-11-17 22:34
Nie będę ukrywał - kilka rzeczy to Wam zazdrościmy ;-) słońca,temperatury,plaży,owoców....No cóż,jest tak,jak Jarek Kaczyński obiecywał - prawdziwi Polacy będą jeździć w ciepłe strony na wakacje ;-).A my tu mamy już drugi dzień zimny - nie mylić z zimowym,aż tak źle nie jest ;-) A jutro o 20.00 na Animal Planet nowy serial o Indiach ;-)
Pozdrawiamy i czekamy.

andrzejw
andrzejw - 2011-11-17 22:35
aha,jeszcze jedno - rozumiem,że zdjęć robicie zdecydowanie więcej ;-) Bardzo mi się podoba zdjęcie Janka na tle fali.Szkoda,że nie widać jaką ma minę ;-)

Janek
Janek - 2011-11-18 14:47
No właśnie!!!! My realizujemy obietnice PIS. To jest wskazówka na kogo głosować w następnych wyborach:))).
Co do miny też chciałbym ją widzieć :).
Zdjęć jest dużo. W wolnych chwilach (a jest ich naprawdę mało :)) staramy się je uporządkować, ale i tak będzie ich sporo.

11.11.2022 - 17.12.2022

04.10.2022 - 11.10.2022